• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G29/G920
Sveiki! Iegādājos jaunu stūri Logitech G29. Programmā nomainu stūres apgriezienu leņķi, visās spēlēs pārmainās, bet RBRā paliek 900 grādi . Vai kādam ir kāds padoms ko var darīt lai mainītos arī RBRā?
  Reply
(06-12-2020, 09:02 PM)Krists Wrote: Sveiki! Iegādājos jaunu stūri Logitech G29. Programmā nomainu stūres apgriezienu leņķi, visās spēlēs pārmainās, bet RBRā paliek 900 grādi . Vai kādam ir kāds padoms ko var darīt lai mainītos arī RBRā?
Tev ir RBRPro menedžers?
Tiekamies trasē   Big Grin
  Reply
(06-14-2020, 04:30 PM)renchx3 Wrote:
(06-12-2020, 09:02 PM)Krists Wrote: Sveiki! Iegādājos jaunu stūri Logitech G29. Programmā nomainu stūres apgriezienu leņķi, visās spēlēs pārmainās, bet RBRā paliek 900 grādi . Vai kādam ir kāds padoms ko var darīt lai mainītos arī RBRā?
Tev ir RBRPro menedžers?
Jā.
  Reply
man nepalīdzēja tas, ka mainīju G-Hub leņķi. Es kalibrēju stūri zem device settings Smile
  Reply
(06-14-2020, 05:06 PM)KristapsU Wrote: man nepalīdzēja tas, ka mainīju G-Hub leņķi. Es kalibrēju stūri zem device settings Smile
Man arī nelīdzeja, es arī visu darīju, kalibreju datorā, regulēju pašā RBR, RBRPro menedžerī un G=Hub, ilgi ņēmos un skatijos youtube Grjazina regulējumus stūrei un musu majas lapā, pašā RBRPro menedžerī arī gradus var regulet. Kā jau iepriekš esmu minējis, nevajadzēja to G29/g920 pirkt, izņemot ja mājas xbox  Big Grin , viss lābākā no visām ir G27 un datorā drivers labāks, vienkāršāks. Man G920 G-Hub datorā pēc katra apdeita lago, neatpazīst iekārtu utt. Katru reizi esmu spiests instalēt no jauna G-Hub... Dodgy ar visu to ka oriģināls w10 ar licensi. 

RBRPro menedžerī es liku 540, G-Hub no 400-450 atkarībā no piedziņas, bet katram savs. Kā to kalibrāciju datorā jādara, es neatceros, jāpajautā kādam  Blush
  Reply
(06-14-2020, 05:34 PM)renchx3 Wrote:
(06-14-2020, 05:06 PM)KristapsU Wrote: man nepalīdzēja tas, ka mainīju G-Hub leņķi. Es kalibrēju stūri zem device settings Smile
Man arī nelīdzeja, es arī visu darīju, kalibreju datorā, regulēju pašā RBR, RBRPro menedžerī un G=Hub, ilgi ņēmos un skatijos youtube Grjazina regulējumus stūrei un musu majas lapā, pašā RBRPro menedžerī arī gradus var regulet. Kā jau iepriekš esmu minējis, nevajadzēja to G29/g920 pirkt, izņemot ja mājas xbox  Big Grin , viss lābākā no visām ir G27 un datorā drivers labāks, vienkāršāks. Man G920 G-Hub datorā pēc katra apdeita lago, neatpazīst iekārtu utt. Katru reizi esmu spiests instalēt no jauna G-Hub... Dodgy ar visu to ka oriģināls w10 ar licensi. 

RBRPro menedžerī es liku 540, G-Hub no 400-450 atkarībā no piedziņas, bet katram savs. Kā to kalibrāciju datorā jādara, es neatceros, jāpajautā kādam  Blush
Paldies kad palīdzēji. Vēlak pameiģināšu.  Smile
  Reply
Ludzu! Prieks palīdzēt.

RBRPro Menedžerī eji uz Option, tad Video un lejā būs VR Headset, tad zemāk meklē wheel rotation in degrees
  Reply
(06-14-2020, 06:34 PM)renchx3 Wrote: Ludzu! Prieks palīdzēt.

RBRPro Menedžerī eji uz Option, tad Video un lejā būs VR Headset, tad zemāk meklē wheel rotation in degrees
Man nerādās

Attached Files Image(s)

Reply
(06-14-2020, 08:07 PM)Krists Wrote:

Man nerādās
Bildē kur ir VR Headset to balto aplīti pavirzi pa labi un tad rādīs. To es Grajzina video skatijos par rbr regulējumiem.
  Reply
(06-14-2020, 10:45 PM)renchx3 Wrote:
(06-14-2020, 08:07 PM)Krists Wrote:

Man nerādās
Bildē kur ir VR Headset to balto aplīti pavirzi pa labi un tad rādīs. To es Grajzina video skatijos par rbr regulējumiem.
Izdarji to ieslēdzu. Pārliku wheel rotationu, liekas viss būs kārtībā, eju iekšā rbrā un nav nekas mainijies kad ieeju dopā. nav lokojies un 360 grādiem kā es gribēju, bet iet pa visiem 900.

Attached Files Image(s)

Reply
Tagad manas smadzenes uzkārās, es ar šādu problēmu neesmu saskāries. Varbūt kads cits ir saskāries un spēj palīdzēt. Varu ieteikt Tev atrast FB RBRPro LiveStream grupu, pievienoties, Tevi apstiprinās un tad tur var par visu kas ar RBR saistits rakstīt. Starp citu tur arī ir visi aktuālie jaunumi. Tur tad varētu būt, kurš zinās risinājumu. Vēl FB ir Logitech G/25/27/29/920 grupa, tur arī var rakstīt, daudziem ir tieši problēmas ar G29/920. Un prtams google/ youtube meklēt.
  Reply
(06-15-2020, 01:50 PM)renchx3 Wrote: Tagad manas smadzenes uzkārās, es ar šādu problēmu neesmu saskāries. Varbūt kads cits ir saskāries un spēj palīdzēt. Varu ieteikt Tev atrast FB RBRPro LiveStream grupu, pievienoties, Tevi apstiprinās un tad tur var par visu kas ar RBR saistits rakstīt. Starp citu tur arī ir visi aktuālie jaunumi. Tur tad varētu būt, kurš zinās risinājumu. Vēl FB ir Logitech G/25/27/29/920 grupa, tur arī var rakstīt, daudziem ir tieši problēmas ar G29/920. Un prtams google/ youtube meklēt.
Man strādā! Smile Bet vienīgais tas ka tagad man ir sačakarējusies kamera un es jūtu ka man ir tie grādi ko es uzliku, bet nelokojās uz to stūre.
  Reply
Super! Lai dzīvo iekšdedzes dzinēji...
  Reply
Krist, ka tev G29 bremžu pedālis, ir ļoti ciets un vari nobremzēt? To gumiju izņēmi ārā? Es izņēmu un skatījos youtube be, ja visi to gumiju likvidē. Un kā nav simulācijas stends, tad bremzes vispār nevar nospiest jo spiežot visu aizstum prom, krēslu, pedāļus utt. Big Grin
  Reply
(06-18-2020, 08:29 PM)renchx3 Wrote: Krist, ka tev G29 bremžu pedālis, ir ļoti ciets un vari nobremzēt? To gumiju izņēmi ārā? Es izņēmu un skatījos youtube be, ja visi to gumiju likvidē. Un kā nav simulācijas stends, tad bremzes vispār nevar nospiest jo spiežot visu aizstum prom, krēslu, pedāļus utt. Big Grin
es viņu neizņēmu, bet izmantoju sajūgu kā bremzi.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)