• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4. Posms Karosta
#1
   


Ar palielu aizkavēšanos, 13.10(Otrdien) sāksies Virtuālā Rallija Kausa 4. posms Karosta.  Ja visi iepriekšējie posmi bija ar 6 ātrumposmiem un lielākoties gariem un tehniskiem ceļiem tad šoreiz organizatori ir saplānojuši 8 ātrumposmus, kur 6 no tiem būs uz asalta seguma ar īsu un vidēju garu distanci. Tas tikai nozīmēs to, ka katra ātrumposma km būs svarīgs cīņai par godalgotajām vietām!  

Raugoties čempionāta kopvērtējuma tabulā ir skaidrs viens, ka karstākās cīņas būs tieši 4WD klasē, kur praktiski 5 braucēji ir iebraukuši 10 punktu robežās. Pirmās divas vietas attiecīgi ieņem lietuviešu braucēji Gylys Arunas un Ignas Augustonis, tad turpat aiz muguras ar seko mūsu labākie šīs sezonas 4WD braucēji Lauris, Rihards un pagaišā posma uzvaretājs Mareks Andrejevs, kurš noteikti centīsies parādīt pašu labāko sniegumu arī šoreiz. 

Ja 4WD pats interesantākais mūs tikai sagaida, tad 2WD klasē domājams viss ir jau praktiski skaidrs. Deividas Navickas pārliecinošs līderis savā klasē neatstājot nekādas cerības nevienam no konkurentiem savā klasē. Tuvākais sekotājs Līcis Atis atpaliek par 45 punktiem! Starp citu Deividas rādīja tik iespaidīgu sniegumu iepriekšējā posmā, ka spēja izcinīt absolūto uzvaru ar savu Ford Fiesta R2 automašīnu. 

RWD klasē mums arī pārliecinošs līderis Simson Gabriel no Igaunijas, kuram tuvākais sekotājs ir lietuviešu braucējs Klaudas Bučinskas. Diemžēl gan mūsu pašmāju braucējiem vairs palikusi tikai tīri teorētiski izredze pacīnīties par čempiona titulu, bet tik un tā ļoti ceram ieraudzīt starta sarakstā mūsu ātrākos šīs sezonas RWD vīrus - Viesturu, Artūru un Matīsu, kuriem šosezon bijušas kā tehniskas ķibeles, tā arī avārijas, kā arī vienkārši dažādu apstākļu dēļ nebija iespēja ierasties uz kādu no posmiem.  

Ceram uz aizraujošām un spraigām cīņām katrā no klasēm līdz pat pēdējam metram. 
Veiksmi visiem! Smile

Maršruta karte - 
.pdf   Marsruta-karte-Karosta.pdf (Size: 356.36 KB / Downloads: 46)
Links uz turnīru - http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act...d822a92aa8

Kopvērtējuma tabula pēc 3 posmiem apskatāma šeit - http://forums.rbr.lv/attachment.php?aid=88
 

  Reply
#2
Ir pievienota maršruta karte! Tiekamies visi posmā. Smile
  Reply
#3
Finišs veiksmīgi sasniegts!
Ne bez kļūdām, bet bez jebkādiem treniņiem tas būtu brīnums, ja nesalasītu mazās kļūdas.

Te varat redzēt atkārtojumu manam rallijam - Karosta KU
  Reply
#4
Bez liekiem treniņiem apsēdos un izbraucu... Daudz kļūdu pirmajos 3 dopos... Tad 4 knapi izdzīvoju... Tālāk jau bija vieglāk. Droši, var apsveikt Arunas ar uzvaru kopvērtējumā Smile
  Reply
#5
Sasodīts RBR nokāras pēc ss3, cerams vēl tikšu šinī gonkā pie braukšanas
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)