• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kādas stūres izmantojat?
Varbūt varat pastāstīt kādas stūres izmantojat. Ja ir bijušas vairākas var aprakstīt salīdzinājumu. Ko mainat iestatījumos (filtri spēle).
  Reply
Sen atpakaļ G25 tagad Thrustmaster t150 pro.
 jūtamā atšķirība T150 ir siksna.. Un var just kā viņa iet pa zobiem ja lēnu griež. Tā braucot nejūt. Sākumā bija dīvaini.. Tagad jau apradis viss ir OK liekas. T150 pro versijā nāk 3 pedāļu sets, atšķirībā no parastā t150 kam ir divi.
Mīnuss, tas droši ka kuram, laikam jāvelk cimdi jo rokas svīst uz stūres ja ilgāk brauc kur tās gumijas ir.
Tas tā, īsumā
  Reply
Thrustmaster tmx pro. (Principā tas pats t150, tikai pieslēdzams pie xbox nevs PS)

Pirms tam bija logitech formula force ex
  Reply
Te jau kaut kur bija tēma par stūrēm, ja laika pameklē. Esmu brauci ar visām g sērijām 25, 27, tagad ir g920. Ja nevajag pie x box one slēgt, tad labāk g27, ja vēl no G25 shifter var dabūt tad ideāls variants. Jo G25 shifteri var arī pārslēgt ātrumus +un -. Man šobrīd g920, uz xbox one ideāli, pue PC uz 10w lago, tad nekalibrejas, tad šķība paliek, tad G hub atbalst programma nobrūk utt, tāda papildus ņemšanās ar g27 tā nebija.
Ar uzstādījumiem un regulējumiem visādi iet, atkarīgs no auto klases un piedziņas. Citi brauc ar default, man ir drusku citādāk salikti regulejumi,bremzu pēdas 20%,gāze 50%.rbrpro varētu bildi nosūtīt, es fb ielikšu grupā. Jo tagad, kad pierasts pie rbrpro es izmainīju settingus, atšķiras no tā kā bija sākumā un tagad.  Big Grin
Tāds ir mans viedoklis, par citām ražotāju stūrēm nezinu, tad youtube jāskatās.
Tiekamies trasē   Big Grin
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)