• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stūres
Sveiki, Vecie krabji.... un arī jaunie!

Tā kā pēdējo reizi tika braukts 2013. gadā, stūres sen vairs nav... 

Ir kādi ieteikumi, kādi optimāli varianti eksistē uz doto brīdi (zinu par google esamību, varbūt kādam ir kāds gudrības grauds)? 

.... varbūt varētu kādu līkimu izgāzt  Smile
  Reply
(02-26-2020, 12:46 AM)ArvisB Wrote: Sveiki, Vecie krabji.... un arī jaunie!

Ir kādi ieteikumi, kādi optimāli varianti eksistē uz doto brīdi (zinu par google esamību, varbūt kādam ir kāds gudrības grauds)? 

Kādi cilvēki atkal redzami.. Smile

Tā kā braucu ar g25 vēljoprojām, tad īsti ko no citiem ieteikt man nav ko, bet ļoti labs raksts ir izveidots - https://www.reddit.com/r/simracing/wiki/buyingguide. Atkarībā no plānotā budžeta ar izvilktas labākās sim racing stūres. Paskaties, palasi, varbūt noder.
  Reply
Nu čau vecie un jaunie "kapātāji" ?
Tāpat kā ArvisB, kā beidzu braukt, 2013? tā arī savu G25 notirgoju. Tagad skatos uz G29.. Ir kāds kas ar to stūrē? Kāpēc G29 j, o ar to varētu rbr uz pc un dirt rally 1,2 uz PS4 maukt.
  Reply
(02-26-2020, 10:57 PM)MaD Wrote: Nu čau vecie un jaunie "kapātāji" ?
Tāpat kā ArvisB, kā beidzu braukt, 2013? tā arī savu G25 notirgoju. Tagad skatos uz G29.. Ir kāds kas ar to stūrē?  Kāpēc G29 j, o ar to varētu rbr uz pc un dirt rally 1,2 uz PS4 maukt.

Čau. Man ir G920 (tas pats G29, tikai priekš xbox). Pagaidām vēl cenšos tik galā lai strādātu uz RBR, nefunkcionē tā, kā gribētos.
  Reply
Vai tad 920 nebija tikai priekš xbox, bet 92 priekš ps4 un pc?
  Reply
(02-27-2020, 06:16 PM)MaD Wrote: Vai tad 920 nebija tikai priekš xbox, bet 92 priekš ps4 un pc?

priekš xbox un pc.
  Reply
(02-26-2020, 12:46 AM)ArvisB Wrote: Sveiki, Vecie krabji.... un arī jaunie!

Sveiki!

Es divus gadus lietoju palietotu g27, pardevu, tagad jau 4 mēnešus lietoju g920, kas ir domāts xbox one. Tā kā mājās ir xbox, pirku g920, dabūju mazlietotu, gandrīz nelietotu ar garantīju. Pirms g27 biju kādu laiku mēģinājis g25. Secinājums no visiem trīs variantiem, g27 ir viss labākais, Ir skaļāks par g920,bet tā kvalitāte ir labaka nekā g920/g29. Es iesaku no šiem trīs, g27.
    G29 ir PS3, PS4 un PC; G920 Xbox one , xbox slim un PC. Par pārejiem kas ir jau augstāka līmeņa stūres nezinu teikt.
G25,27,29 un 920 savā starpā var mainīt pedāļus un ātrum kloķus, bet uz xbox one nedarbojās ātruma kloķis no g27. ir jāperk klāt kas tieši domāts g29/920. Viss labākais ātrum kloķis ir g25, var pārslegt divos režīmos. Ja dabū g27 stūri un g25 ātrum kloķi, labs salikums. starp citu g 920 no bremža pedāļa dabūju izņemt gumiju, citādi neiespējami nospiet. un G920 bremžu pedālis ne vienmērīgi dārbojās pret nospiesto daudzumu, g27 ir precīzs. Visas trīs iekārtas salīdzinu pret Dirt Rally. Tāds ir mans subjektīvais vērtējums. Pilns youtube ir ar g vērtējumiem un BF ir gupa kur ir Logitech g25/27/29/920 grupa, visi parpēdējam g serijām sūdzās.  Big Grin Big Grin Big Grin
Tiekamies trasē   Big Grin
  Reply
Paldies par padomiem!

Mēģināšu kaut ko sadomāt.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)