• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KU Gravel Sprint
Sveiciens visiem vasarā!

Man radās jauna ideja, kas neaizņem daudz laika man un neaizņems arī Jums - veidošu īsus sprinta rallijus ar nosaukumu KU Gravel Sprint. Īsi trīs dopu ralliji trīs dienas, lai uzturētu visus formā Smile

Šeit pirmie trīs etapi:

KU Gravel Sprint 1
KU Gravel Sprint 2
KU Gravel Sprint 3

Ja ir vēlme par dopiem, kurus iekļaut nākošajos rallijos, droši rakstam komentārus un tie tiks ņemti vērā Smile
  Reply
Sweet lamb!! Smile
  Reply
Yay, bija iespēja salīdzināt Škoda r5 evo VS Hyjdai R5... Interesanti... Hmmm viela pārdomām :/
  Reply
(08-02-2020, 07:46 AM)MaD Wrote: Yay, bija iespēja salīdzināt Škoda r5 evo VS Hyjdai R5... Interesanti... Hmmm viela pārdomām :/

nu, nu - pastāsti. es arī gribu nedaudz vairāk patestēt Hyundai.
  Reply
(08-02-2020, 11:19 AM)KristapsU Wrote:
(08-02-2020, 07:46 AM)MaD Wrote: Yay, bija iespēja salīdzināt Škoda r5 evo VS Hyjdai R5... Interesanti... Hmmm viela pārdomām :/

Nu man vienk ir pieeja Grjazina setupam priekš Hyundai...  Angel nezinu ko īsti teikt, jābrauc turnīros un jāmēģina
Davai brauc 3 sprintu, lai var salīdzināt Big Grin
  Reply
(08-02-2020, 01:58 PM)MaD Wrote:
(08-02-2020, 11:19 AM)KristapsU Wrote:

Nu man vienk ir pieeja Grjazina setupam priekš Hyundai...  Angel nezinu ko īsti teikt, jābrauc turnīros un jāmēģina
Davai brauc 3 sprintu, lai var salīdzināt Big Grin
 Šovakar izbraukšu Wink

KU Gravel Sprint 4
KU Gravel Sprint 5
KU Gravel Sprint 6 - test for RBRPro Kenya
  Reply
KU Gravel Sprint 7
KU Gravel Sprint 8
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)