• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RBRPro - ERC - 77th Rally Poland - ORGANIZĒJAM?
Otrajai dienai tests - https://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac...1959f7f341 (tikai piemirsu par wet segumu) Sad
  Reply
(07-28-2020, 09:57 AM)KristapsU Wrote: Otrajai dienai tests - https://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac...1959f7f341 (tikai piemirsu par wet segumu) Sad
Labs!
Rezultāti pēc pirmās dienas arī priecē. Žēl, ka vēl dažas ķibeles citiem, bet no tā jau neizvairīsies.
Un rallijam ar nekādu problēmu.
If in doubt - Flat out!
  Reply
Apsēdos un bez iesildīšanās nobraucu otro dienu. Kāpēc nevar tā pirmajā dienā iet Big Grin bija viens bīstams moments loch ard, kad ielidoju kokos pēc kā sāka tvaiks parādīties bet stūrmanis vēl par temp neko neteica. Nākošajā jau uz beigām sāka mirgot temp lampiņa... Labi ka izvilka līdz finišam un bija serviss.
Kormoran dopā man liekas 3 vietās nesauca vieninieku līkumus.... Pirmajā dēļ tā aizmaucu taisni kur media stāvēja.... Kaut kāds sviests... Un esmu pamanījis ka tas nav vienīgais dops kur nesauc... Kādam arī tā ir?
  Reply
nu es noraku iespējamu uzvaru rallijā ar vienu mazu kļūdu Loch Ard II - otrā splita pirmais līkums (labais 4) itkā zināju to līkumu, bet laikam ču, ču biju pa daudz iekšmalā un gandrīz ar full gas aizķēru kautkādu koku - protams radiators pipec un nākamo dopu finišēt bija neiespējami. Sad
  Reply
Mūsu rallijs ir veiksmīgi noslēdzies. 
Lielākais paldies Kristapam Ušvilam par rallija izveidošanu un uzraudzīšanu. Paldies arī pārējiem, kuri iesaistījās un izteica savas domas.
Rezultāti mums ne tie labākie, bet tas šoreiz paliek otršķirīgi. Lai gan kaut kādi punkti būs, ņemot vērā, ka liela daļa ir pārgājusi uz R5. Mums pietiktu ar vienu labu ralliju, lai tur nokļūtu. 
Tiekamies Kenijas rallijā.
If in doubt - Flat out!
  Reply
(07-31-2020, 07:28 AM)Uldons94 Wrote: Mūsu rallijs ir veiksmīgi noslēdzies. 
Lielākais paldies Kristapam Ušvilam par rallija izveidošanu un uzraudzīšanu. Paldies arī pārējiem, kuri iesaistījās un izteica savas domas.
Rezultāti mums ne tie labākie, bet tas šoreiz paliek otršķirīgi. Lai gan kaut kādi punkti būs, ņemot vērā, ka liela daļa ir pārgājusi uz R5. Mums pietiktu ar vienu labu ralliju, lai tur nokļūtu. 
Tiekamies Kenijas rallijā.

nekādu problēmu Smile

he, tad būs jāsāk dalīt, kurš kurā klasē brauks Big Grin es laprāt brauktu R5, bet ganjau nav jēga visiem lekt R5, jāvāc punkti arī citās klasēs. es varu palikt arī pie Evo stūres, R4 klasē ar Mareku varam vākt labus punktus ja nenošķiļamies Big Grin
  Reply
Man nav problēmu palikt R4 pagaidām. Smile
  Reply
Nebūtu abas reizes Joukkovaara gravel II izstājies būtu ok rezultāts. Varat mani arī pievienot komandai mošk varu dot kādu punktu Big Grin
  Reply
(07-31-2020, 08:27 PM)toms_kinens Wrote: Nebūtu abas reizes Joukkovaara gravel II izstājies būtu ok rezultāts. Varat mani arī pievienot komandai mošk varu dot kādu punktu Big Grin
Super! Tiks izdarīts.
If in doubt - Flat out!
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)