• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1. posms Rauna
#16
Tak kāds uztais man skin Big Grin kam nav žēl protams un ir laiks. :S
  Reply
#17
Publicēti pirmā posma oficiālie rezultāti - http://forums.rbr.lv/attachment.php?aid=87
Kopvērtējuma rezultāti pēc pirmā posma - http://forums.rbr.lv/attachment.php?aid=88

Plašāks raksts par posmu drīzumā.
  Reply
#18
[Image: 5k3vc4G.png]

[Image: tFRP0L5.png]
  Reply
#19
Dažas bildes arī no manis:

[Image: Rn5v21U.png]


[Image: mSO3a9x.png]


[Image: opT0WRH.png]


[Image: B5qA4Yl.png]


[Image: HMN00ol.png]
  Reply
#20
Esam aizvadījuši pirmo posmu RBR.LV Virtuālajā Rallija Kausā – Rauna 2020. Rallijs sastāvēja no sešiem ātriem un plūstošiem ātrumposmiem, kuros daudzviet bija nepārredzami līkumi – tas savukārt nozīmēja, ka stūrmaņu darbam šajā rallijā bija īpaši liela nozīme.

Lai gan visas dienas garumā debesis bija apmākušās un kuru katru brīdi draudēja sākties lietus – pirmos trīs ātrumposmus dalībniekiem izdevās nobraukt vēl pa sausu trasi. Savukārt jau otrajā aplī trasē bija uzdarbojies lietus un ātrumposmi attiecīgi bija palikuši vēl viltīgāki.


Iespējams, ka lielākās izmaiņas, kas ir notikušas kopš Vasaras Kausa izcīņas, ir tas, ka vairs nav iespējams finišēt ralliju ar SuperRally sistēmas palīdzību. Tas nozīmē, ka pat vienas kļūdas rezultātā var izrādīties, ka ekipāža nesasniedz finišu un neiegūst absolūti nekādus punktus sezonas kopvērtējumā. Pirmā posma rezultāti liek domāt, ka lielākā daļa braucēju uz šo nebija gatavi, jo tikai mazāk kā trešdaļa no braucējiem, kas izgāja uz starta pirmajā posmā – sasniedza šī rallija finišu. Viltīgākais un nežēlīgākais izrādījās šī rallija trešais ātrumposms, jo tā laikā izstājās 13 ekipāžas, kas ir gandrīz puse no 27 ekipāžām, kas kopumā izstājās šī rallija laikā.

Otrs jaunums – komandu ieskaite. Visticamāk, ka šis ir bijis par iemeslu tam, ka vairāki braucēji mainījuši gan savus auto, gan arī klases, kurās startēt, jo kā zināms – komandas ieskaites punktus, katrā klasē, var iegūt tikai viens komandas dalībnieks. Tad nu redzam, ka TIKUMS Elmārs un KINĒNS Toms, pēc Vasaras Kausa izcīņas, ir pārsēdušies uz pilnpiedziņas auto. RWD klase ir palikusi ar vēl mazāku dalībnieku skaitu nekā tas bija Vasaras Kausā, taču tai pievienojušies ir tādi spēcīgi braucēji kā DABIŅŠ Raivo un SIMSON Gabriel. Savukārt 2WD klasē savu dalību, pirmajā posmā, bija pieteikuši tādi pieredzējuši sportisti kā ŠOSTAKS Kārlis un ZONBERGS Sandris, kas iepriekšējo kausu izcīņās startēja ar pilnpiedziņas automašīnām. Kā arī LĪCIS Atis, kas Vasaras Kausa ietvaros startēja RWD ieskaitē – ar stilīgo Lada VFTS!

4WD klasē uzvaru izcīna vienmēr ātrais lietuvietis GYLYS Arunas, kurš rallija finišā gan saka, ka esot arī veiksme stāvējusi viņa pusē, jo vienā liktenīgā līkumā daudz neesot trūcis, lai rallijs beigtos mežā. Nedaudz vairāk kā 20 sekundes aiz Arunas – MASPĀNS Rihards. Kā pēc finiša noskaidrojām, tad Rihards ir ļoti apmierināts ar šo rezultātu, jo absolūti nebija sanācis patrenēties. Stabili aizvadīts rallijs un trešā vieta klasē – ERMANSONS Lauris ar savu dzelteno Ford Escort Mk 5. Kā pats Lauris saka – “lēnām, mierīgi un līdz galam”. Tā šķiet arī bija panākumu atslēga šajā rallijā, ņemot vērā garo sarakstu ar ekipāžām, kas rallija finišu nesasniedza. Tieši tā pat, lēnām un mierīgi, rallija finišu sasniedza arī ĀBELE Kristaps, kas bija absolūti pēdējais rallija kopvērtējumā, bet savā 4WD klasē nopelnīti vērtīgi 19 punkti.

RWD klasē šoreiz uz starta izgāja vien 6 ekipāžas un tikai divas no tām sasniedza rallija finišu. Pēc pirmajiem diviem ātrumposmiem likās, ka cīņas šajā klasē varētu būt ļoti interesantas, par spīti mazajam dalībnieku skaitam. Bet diemžēl trešais ātrumposms izrādījās liktenīgs trīs pretendentiem uz uzvaru, šīs klases ietvaros – Dabiņam, Lūkinam un Igaveņam. Tad nu atlikušais rallijs, RWD klasē, bija visnotaļ garlaicīgs – pārliecinošu uzvaru, ar gandrīz divu minūšu pārsvaru, ieguva ļoti ātrais SIMSON Gabriel, kas pēc rallija teica, ka ir ļoti izbaudījis šī rallija plūdenos ātrumposmus, braucot ar klasisko piedziņu. Savukārt otrā vieta tika PRIEDEM Viesturam, Vasaras Kausa uzvarētājam. Pats Viesturs saka, ka tas esot neticami – sasniegts finišs. Skaidri bija redzams, ka šajā rallijā Viesturs par savu tempu bija ļoti neapmierināts.

2WD klasē vislielākais finišējušo dalībnieku skaits – no 12 ekipāžām, kas izgāja uz starta – 6, jeb puse, ekipāžas sasniedza arī finišu. Uzvara klasē - lietuvietim DEIVIDAS Navickas. Deividas arī 3. vieta rallija kopvērtējumā – viņa Ford Fiesta tiešām ir lidojusi pa Raunas ceļiem. Otrā vieta – IGAVEŅAM Ralfam. Ralfs pēc finiša saka, ka šoreiz nav pieticis ātrums, lai skrietos ar Deividas, bet uz nākamo ralliju centīsies būt ātrāks, lai panāktu lietuvieti. To arī Ralfam novēlam! Savukārt godpilnā trešā vieta rallijā – LĪCIM Atim. Atis pēc rallija teica, ka viņa cerētā laikapstākļu prognoze nebija piepildījusies un līdz ar to izvēlētais riepu sastāvs – nav atmaksājies otrā apļa ātrumposmos. Bet vismaz Atis ir ticis līdz finišam un pat izcīnijis kausiņu! Savukārt JAUNZEMS Mārtiņš, Vasaras Kausa 2WD ieskaites čempions – aizvadot interesantu cīņu ar jau pieminēto Ati par 3. vietu klasē – šoreiz piedzīvoja avāriju pašā pēdējā ātrumposmā un šoreiz 0 punkti rallijā, kas nopietni apdraud Mārtiņa iespējas aizstāvēt čempiona titulu.

Tas nu par aizvadīto ralliju Raunā arī viss. Drīzumā jau otrais posms, kas norisināsies Gulbenes apkaimē. Novēlam visiem dalībniekiem izturību un ceram uz lielāku finišējušo ekipāžu skaitu nekā šoreiz!Raksta avots: https://www.rbr.lv/sezona-2020/virtualais-ralli/
Paldies Viesturam  Exclamation Smile 
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)