• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Virtuālais Rallija Kauss
#1
   

Ar prieku paziņojam, ka pateicoties mūsu sponsoru atbalstam „Millers Motorsport” un „ASRT” norisināsies šī gada nopietnākā un prestižākā kausa izcīņa – „RBR.LV Virtuālā Rallija Kauss”, kura formāts tiks maksimāli pielīdzināts reālā Minirallija kausa izcīņai.

Ko sagaidīt no RBR.LV Virtuālā Rallija kausa?
·        Paredzēti 5 aizraujoši posmi, 3 ieskaites klasēs (4WD, 2WD, RWD), kurās noteikti sagaidāmas aizraujošas cīņas dalībnieku starpā līdz pat pēdējiem ātrumposma kilometriem.
·        Kā iepriekš minējām, katru posmu centīsimies maksimāli pielīdzināts reālajam Minirallija posmam, tas būtu – ceļa seguma apstākļi, ātrumposmu skaits, laikapstākļi kā arī vēl citi organizatoriskie aspekti. Sakarā gan ar ierobežoto ātrumposmu skaitu RBR platformā, ātrumposmu garumi atšķirsies no reālā.
·        Kausa izcīņā būs iespēja cīnīties par Komandas ieskaites balvu. Komandā drīkstēs piedalīties 3 braucēji. Ātrākajai komandai sezonā paredzēta speciāli sarūpēta pārsteiguma balva no mūsu atbalstītājiem un RBR.LV
·        Pirms un pēc katra posma paredzētas intervijas ar braucējiem, apskati par posmiem , kā arī onboard un labāko momentu video izlase no posmiem.
·        Katras ieskaites klases absolūti ātrākajiem TOP3 braucējiem sezonas noslēgumā paredzētas pārsteiguma balvas no mūsu atbalstītājiem.
·        2WD klasē, papildus sezonas ātrākajiem braucējiem tiks atsevišķi apbalvots arī labākais kausa izcīņas debitants (Rookie)arī ar kādu speciāli sagatavoto dāvanu no mūsu atbalstītājiem.
 
Dokumenti:


.pdf   Virtuala Rallija Kausa Nolikums.pdf (Size: 733.28 KB / Downloads: 156)

.pdf   Komandu ieskaites nolikums.pdf (Size: 279.77 KB / Downloads: 72)

Documents:

.pdf   Supplementary regulations.pdf (Size: 420.3 KB / Downloads: 85)

.pdf   Team competition regulation.pdf (Size: 197.33 KB / Downloads: 68)
More information about this Cup in english here - https://www.rbr.lv/season-2020/virtual-rally-cup/

Pirmā posma norise paredzēta jau 15.07 – 21.07. Maršruta karte, kā arī plašāka informācija un raksti par pirmo posmu jau tuvākajās dienās. Visa informācija būs atrodama šeit forumā kā arī mūsu oficiālajā mājaslapā - https://www.rbr.lv/sezona-2020/virtualais-ralli/

Tie, kas vēlas pieteikt laicīgi savu komandu dalībai, izlasam rūpīgi nolikumu un dodamies šeit - https://forms.gle/LnBLtyFaCPYo52jn7
  Reply
#2
Tie kam nav komandas un vēlas pievienoties kādu komandu sastāvā, dodamies šeit - http://forums.rbr.lv/showthread.php?tid=74
  Reply
#3
D-Factory Racing Team gaida startu. Nauda parskaitita uz DONATION linku, jo komandu kausa links nestradaa.
  Reply
#4
Nolikumā izmaiņas: RWD klasei pievienota Ford Escort Mk II RS Grp4 automašīna.

Atgādinam, ka šodien 23:59 noslēdzas komandu pieteikšanās. Līdz šim pieteikušās 5 komandas! Turpmāk komandu pietiekumu būs iespēja veikt tikai pēc 1. posma.

Maršurta karte, komandu saraksts un plašāka informācija par posmu tiks publicēta rīt.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)