• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.posms "Vasaras Kauss" 2020

Dokumenti:

.pdf   #2 Vasaras Kauss Shakedown.pdf (Size: 400.43 KB / Downloads: 68)
Links uz shakedown - http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act...0e684be4c7

Posma Maršruta karte - 
.pdf   #2 Vasaras Kauss.pdf (Size: 406.41 KB / Downloads: 110)
Links uz posmu - http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act...d9946a25c6

Nu ko, 2. posms jau strauji tuvojas savam iznācienam un kā jau ierasts tas iesāksies ar Shakedown ātrumposmiem, kuru braucējiem būs iespēja veikt 3 reizes. Redzot iepriekšējā posma ļoti spraigās cīņas trasē visās ieskaites klasēs ir skaidrs, ka ko tādu mēs noteikti varam sagaidīt arī šoreiz. Ja 1. posms mums bija ar tehniski sarežģītiem ātrumposmiem, kas norisinājās gan car šauriem mežiem, gan izcirtumiem, gan zālē paslēptiem akmeņiem un gaisā metošām bedrēm, tad 2. posmā orgnizatori paredzējuši ātrumposmus ar daudz lielākiem vidējiem ātrumiem, kā arī plūstošākiem, platākiem, līdzenākiem ceļiem un dažiem "metošiem" trampalīniem.

Posmā paredzēti 6 ātrumposmi, kurš iesāksies ar Super Special stage. Trenējamies, regulējam savus spēkratus un tiekamies jau 2. posmā.

Kā arī organizatori brīdina dalībniekus rūpīgi pierakstīt 2 lielos trampalīnus Shakedown ātrumposmos, kā arī izvērtēt savas auto spējas. Smile
  Reply
[Image: 8z0N6pn][Image: zGeF6Zk.png][Image: 8z0N6pn]
  Reply
Update: Maršruta karte pievienota.
  Reply
Beidzot esmu pieveicis posmu bez liekām problēmām, krūmiem un ceļmalas stabiņiem. Braucu piesardzīgi, līdz ar to nav tie ātrākie laiki dopos, bet esmu apmierināts ar kopējo sniegumu.
  Reply
Pirms rallija sākuma tika pieņemts lēmums noslaucīt putekļus un no garāžas stumt ārā leģendāro Subaru Impreza R15, ar kuru ir izcīnītas vairākas uzvaras senajos RBR laikos - redzēs kā būs tagad!
  Reply
Ahhh... man tie Power stage kaut kā neiet.... viss bija labi, bija forša cīņa ar Uldi... to ka prospect ridge dopā zaudēžu, zināju, tas dops nekad nav paticis... Pirms power stage bija 2 sec līdz Uldim... nu tad tika gāsts no sirds Smile līdz ielecu kokos, iesprūdu eglē.. kādas 15 sec centos izbraukt, nesanāca +c4h.... ahhh... bet cīņa ar Uldi fantastiska!
  Reply
(05-21-2020, 10:01 PM)princesite132 Wrote: Ahhh... man tie Power stage kaut kā neiet.... viss bija labi, bija forša cīņa ar Uldi... to ka  prospect ridge dopā zaudēžu, zināju, tas dops nekad nav paticis...  Pirms power stage bija 2 sec līdz Uldim... nu tad tika gāsts no sirds Smile līdz ielecu kokos, iesprūdu eglē.. kādas 15 sec centos izbraukt, nesanāca +c4h.... ahhh... bet cīņa ar Uldi fantastiska!
Woow, sekoju cīņai tiešraidē. Super cīņa, žēl, ka beigās noķēri kokus. Bet temps tev bija ļoti labs - zināju, ka vari mani droši apsteigt. Uz drīzu tikšanos.. Wink
  Reply
Velns... Norāvu 10sec sodu ss2 par jump start.... Tā results priekš sevis būtu tīri neko.. Jāgaida "sportisti" kad brauks, varbūt kādu punkt dabūs Big Grin
  Reply
Sekoju tiešraidei - labs brauciens, Tom! Apsveicu! Smile Acīmredzot es vietām biju pārāk piesardzīgs un zaudēju pārāk daudz laika. Nākamie divi posmi solās būt ļoti interesanti, it īpaši vēl ar ātro Uldi un Kristapu tur pat tuvumā. Nevaru sagaidīt! Smile

P.S. Citroen > Golf? Smile
  Reply
@Uldons94 mainam mēs ar uz kaut ko biki jaudīgāku? Tie R2 netur līdz.....
  Reply
(Yesterday, 01:39 PM)mjaunzems Wrote: Sekoju tiešraidei - labs brauciens, Tom! Apsveicu! Smile Acīmredzot es vietām biju pārāk piesardzīgs un zaudēju pārāk daudz laika. Nākamie divi posmi solās būt ļoti interesanti, it īpaši vēl ar ātro Uldi un Kristapu tur pat tuvumā. Nevaru sagaidīt! Smile

P.S. Citroen > Golf? Smile
Ar golfu gāja pa grāvjiem Smile C2 labāk turās uz ceļa. Nākamie posmi būs saspringti Smile
  Reply

Mans kārtējais crash.. Ar R5 un WRC šeit esmu gājis pilnu, bet nu evo paliek evo.. negaidīju, ka tā uzmetīs. Daudz netrūka, lai jau atspēlētu laiku pēc savas ss3 kļūdas Arunasam, bet nu kā būtu ja būtu.. Gadi iet uz priekšu, bet nekas nemainas - kā kādreiz crashoju visu laiku tā arī tagad.. Big Grin Laikam neprotu zaudēt.  Exclamation

Skatos RWD un 2WD gan vairāk nekā karsti iet. Malači.  Cool
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
  Reply
(Yesterday, 07:29 PM)princesite132 Wrote: @Uldons94 mainam mēs ar uz kaut ko biki jaudīgāku? Tie R2 netur līdz.....
Es tā skatos, ka atstarpe biku par lielu, lai būtu meistarības vaina Big Grin Varbūt jāpamēģina saskrūvēt kaut ko.
Bet visu cieņu džekiem!
  Reply
(Yesterday, 09:39 PM)Raivo Wrote:

Mans kārtējais crash.. Ar R5 un WRC šeit esmu gājis pilnu, bet nu evo paliek paliek.. negaidīju, ka tā uzmetīs. Daudz netrūka, lai jau atspēlētu laiku Arunasam, bet nu kā būtu ja būtu.. Gadi iet uz priekšu, bet nekas nemainas - kā kādreiz crashoju visu laiku tā arī tagad.. Big Grin Laikam neprotu zaudēt.  Exclamation

Skatos RWD un 2WD gan vairāk nekā karsti iet. Malači.  Cool
Nu b***  Confused man laikam vecums, kāja vairāk uz bremzes  Big Grin. Bet gribētos redzēt kā tas Arunas brauc... Psc vienk
  Reply
Slims atrums.... es brinos kaa tu nenorakstijies iepriekshejos 5x likumos.....
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)