• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto dizainu izstrāde
Star 
Sveiciens visiem!  Cool
Prieks, Jūs visus redzēt jaunajā forumā..bet labi, ne par to stāsts  Rolleyes

Vēlējos pateikt, ka pie manis droši varat vērsties ar savām vēlmēm, par AUTO DIZAINIEM un visu kas saistīts ap to.

Idea Jauna dizaina izstrāde - jau esošu dizainu labošana - ekipāžas numura vai uzvārdu labošana (kas iet uz logiem), kā arī dzīvē esoša dizaina reproducēšana iekš RBR platformas  Idea Visu ko sirds kāro, to prasat man. 

Sīkāk visu izrunāsim PM   Shy

Daži darbi - http://rsrt.ucoz.lv/load/

Reply
Visi mani agrāk izmantotie auto krāsojumi tapuši Oskara "garažā"...
Pēc 6 gadu pārtraukuma atgriežoties rbr apritē nolēmu izmēģināt, uz ko pats esmu spējīgs.
Tad nu arī padalīšos ar savu veikumu - krāsojums ir par 90-95% pabeigts. Šķiet, ka ar jautājumiem par logiem tomēr būs jāgriežas pie Oskara pēc palīdzības.  Smile

Reply
Nice  Cool Varbūt Uldons ko līdzīgu var man izveidot uz Hyndai WRC auto? Smile
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
  Reply
Ja būtu iespēja es arī gribētu sev kaut ko tamlīdzīgu Evo IX Smile
  Reply
izskatās ļoti labi! Smile
  Reply
Manā garāžā kolekcijai pievienojās jauns auto, tāpēc šim auto bija priekšroka, lai tiktu pie jauna krāsojuma.
Bilde gan tapusi testos, tāpēc braucamais nedaudz nosmērēts.

Reply
Heart 
(04-19-2020, 06:57 PM)Uldons94 Wrote: Manā garāžā kolekcijai pievienojās jauns auto, tāpēc šim auto bija priekšroka, lai tiktu pie jauna krāsojuma.
Bilde gan tapusi testos, tāpēc braucamais nedaudz nosmērēts.
Šis tiešām glīts.
  Reply
Kāds var uztaisit No Fear Rally Team skinu uz Škoda r5 un n4 impreza lūdzu? Raksti PM.
  Reply
Tad ko, neviens netaisa skinus vairs? Jeb jāņem kredīts lai samaksātu censoņiem Big Grin Big Grin
  Reply
(05-20-2020, 04:21 PM)MaD Wrote: Tad ko, neviens netaisa skinus vairs? Jeb jāņem kredīts lai samaksātu censoņiem Big Grin Big Grin

Vai nu pašam jābūt censonim, vai jāņem kredīts  Big Grin
  Reply
(05-21-2020, 11:37 AM)KristapsU Wrote:
(05-20-2020, 04:21 PM)MaD Wrote: Tad ko, neviens netaisa skinus vairs? Jeb jāņem kredīts lai samaksātu censoņiem Big Grin Big Grin

Vai nu pašam jābūt censonim, vai jāņem kredīts  Big Grin
 Kā saka, dožiļi  Big Grin Big Grin Sleepy
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)