• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vasaras Kauss 2020
#1
   


.pdf   Vasaras Kauss Nolikums.pdf (Size: 761.95 KB / Downloads: 186)

.pdf   Summer Cup Regulation.pdf (Size: 483.47 KB / Downloads: 92)

Ar prieku paziņojam, ka pateicoties mūsu sponsoru atbalstam “Millers Motorsport” un “ASRT” norisināsies vēlviena kausa izcīņa – “Vasaras Kauss 2020”, kas būs kā pēdējais nopietnais treniņš visiem dalībniekiem pirms lielās virtuālā rallija Latvijas kausa sezonas..
Ko sagaidīt no Vasaras Kausa?
1. Katras ieskaites klases ātrākajiem braucējiem, pārsteigumu balvas no mūsu atbalstītājiem.

2. 4WD klasei tiek pievienota Historic klase. Līdz ar to tas nozīmē, kas šeit cīņas trasē gaidāmas vēl nopietnākas un karstākas pat līdz pēdējiem ātrumposma metriem. 

3. 2WD klasē tiek atļautas visu priekšpiedziņu pieejamās automašīnas(skatīt sarakstu nolikumā). Kā arī 2WD klasē, papildus sezonas ātrākajiem braucējiem tiks atsevišķi apbalvots arī labākais kausa izcīņas debitants(Rookie) ar kādu  speciāli sarūpētu pārsteigumu balvu no RBR.LV(Pie debitantiem pieskaitāms braucējs, kurš RBR virtuālā gaitas uzsācis 2020. gada sezonā.)

4. Ir pievienota RWD klase(skatīt auto sarakstu nolikumā). RWD klases čempionam, pateicoties "Millers Motorsport" atbalstam paredzēta īpašā šī kausa balva - pilnībā atmaksāta dalības maksa Minirallijs Cēsis, kas norisināsies 05.07.2020

5. Vēlamies vērst uzmanību, ka Vasaras Kausa izcīņā ir izmainīta punktu sistēma - skatīt nolikumu.

6. Katrā posmā būs arī paredzēts Powerstage ātrumposms, kur dalībniekiem būs iespēja tikt pie papildus 3 čempionāta punktiem nobraucot esošo ātrumposmu viss ātrāk savā ieskaites klasē. 1. posma Shakedown starts jau tiks dots pēc trīs dienām!!(Maršruta karte tiks publicēta drīzumā.) 

Gatavojamies, regulējam savus spēkratus un tiekamies jau Vasaras Kausa izcīņā.  Cool
  Reply
#2
RWD klases auto sarakstā ir nepilnības. Wartburg un Trabant ir priekšpiedziņas auto,
  Reply
#3
(05-02-2020, 09:20 PM)Atis Wrote: RWD klases auto sarakstā ir nepilnības. Wartburg un Trabant ir priekšpiedziņas auto,

Paldies, labots.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)