• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RBRPro Manager 2020 čempionāts
#1
Sveiki, rbr entuziasti!

Gribēju padalīties ar informāciju par vēl vienu interesantu čempionātu.
Čempionāts norisinās izmantojot RBRPro Manager platformu, kas ir obligāta prasība dalībai.
Šis čempionāts atšķiras no visiem zināmajiem čempionātiem, bet tajā pašā laikā ir visvairāk pietuvināts reālajam rallijam - čempionāts izveidots kā karjera. Īsumā - uzsākot dalību čempionātā, braucējs sāk ar S1600, R1 un R2 automašīnām un, pelnot punktus par izcīnītajām vietām rallijos, kāpj pa karjeras kāpnēm. Čempionāta ietvaros tiek braukti populārākie rallija seriāli - WRC, ERC, iespējams tiks pievienoti vēl citi.
Čempionāta noteikumi - varbūt palīdzēs labāk saprast. Jautājumu gadījumā droši jautājiet. Esmu kaut cik iepazinies ar šo "veidojumu".

Pāris galvenie noteikumi:
1.Jābrauc braucējam atļautajās klasēs (atbilstoši nopelnītajam zvaigžņu skaitam). Pārkāpjot šo noteikumu tiek saņemta diskvalifikācija attiecīgajā rallijā.
2. "Ieiešana" rallijā atļauta TIKAI caur RBRPro Manager/Online/Calendar un spiežot uz attiecīgā rallija PLAY pogas. Atsevišķos gadījumos tiek nodrošinātas speciālas tekstūras rallijam. (piemēram nakts). Arī šo pārkāpjot tiek piešķirts sods.

Iespējams, nākotnē varam izveidot latviešu komandu, ja būs atbilstoša atsaucība un sasniegumi.

Nedaudz arī pabrīdināšu tos, kuri neizmanto RBRPro Manager - lasu diezgan daudz saucienus pēc palīdzības dažādu problēmu risināšanai saistībā ar šo programmu. Vairums šo gadījumu gan izskatās pēc iesācēju nezināšanas nevis programmas problēmām. Pats neesmu saskāries ne ar ko nopietnu. Tikai pabrīdinu, lai noņemtu atbildību. Big Grin

Veiksmi rallijos!
  Reply
#2
Cik saprotu ir šobrīd arī kaut kādas izmaiņas veiktas un nav obligāti jāsāk ar priekšpiedziņu auto.

Kā arī varbūt ir jāizveido Latvijas komanda? Kāds tik kam vairāk laika varbūt īsumā vēl var šeit uzrakstīt kā tur ar komandas dalībām, kā tur skaitās engineer punkti, manager punkti, rookie sistēma un tā.
If everything seems under control, you're just not going fast enough.
  Reply
#3
(05-03-2020, 10:06 AM)Raivo Wrote: Cik saprotu ir šobrīd arī kaut kādas izmaiņas veiktas un nav obligāti jāsāk ar priekšpiedziņu auto.

Kā arī varbūt ir jāizveido Latvijas komanda? Kāds tik kam vairāk laika varbūt īsumā vēl var šeit uzrakstīt kā tur ar komandas dalībām, kā tur skaitās engineer punkti, manager punkti, rookie sistēma un tā.
Papētīšu kādā brīdī, bet par izmaiņām noteikumos...
Ņemot vērā lielo interesi un reģistrēto braucēju skaitu, visiem ir iespēja startēt ar R2, R3, R4 un S1600 klases auto. Tālāk paliek tikai divi pakāpieni - R5 auto un WRC. 

Es domāju, ka jāveido komanda, ja ir 5 un vairāk braucēji, kas gatavi pabraukt kādu papildu ralliju. 
Varam šajā komentāru sadaļā atstāt komentāru par vēlmi iesaistīties. Pierakstam arī vēlamo auto klasi, ja ir zināma.
Ja savācam braucējus, tad jautājums par komandas nosaukumu - izsakām variantus vai arī ejam ar to pašu RBR.LV (protams, ja mūsu administratori to atbalsta).

Daži plusi un mīnusi dalībai:
+ noteikti tas, ka būs ļoti daudz dalībnieku ar kuriem sacensties. Zinot mūsu braucēju spējas, būs patīkamas sajūtas atstāt vairumu aiz muguras. 
+ ja piesakām komandu, tas RBR.LV būs plašāk atpazīstams.
- Jāizmanto RBRPro manager. Pāriešana uz šo programmu braucējiem, kuriem rbr sainstalēts "pa vecam" var liekties nevajadzīga un apgrūtinoša.
  Reply
#4
Es vēlētos iesaistīties, izklausās diezgan interesanti.
  Reply
#5
Count me in.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)