• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Latvijas kauss 2020
#1
Exclamation 
Sveiki Biedri, tātad tie kuri vēl nav dzirdējuši vai nav sanācis izlasīt mūsu iepriekš rakstītās ziņas, tad atkārtoti informējam, ka priekš pirmā mūsu atgriešanās gada rīkosim oficiālo virtuālā rallija Latvijas kausu, cenšoties pielīdzināties reālajam Minirallija formātam.

Kā mēs to redzam:
1 Šī sezona varētu notikt ar 5 posmiem. Sāktos Maija sākums/vidus, beigsies Oktobrī. Praktiski sanāk, ka katru mēnesi pa vienam posmam. Braucējiem varbūt varētu likties par maz, bet domājam, ka priekš pirmā gada būtu optimāli, ņemot vērā, ka vasarā tomēr pie PC sēžam mazāk, kā arī pašiem padomā iespējams vēl izveidot kādu atsevišku kausu izcīņu. Domājam braukšana būtu gana tāpat, ņemot vērā vēl ka braļukām lietuviešiem ir viņu Lietuvas rallija čempionāts ar LAF atbalstu + WRC organizēšana, kurā esam visi laipni gaidīti.

2. Par ieskaites grupām. Tā kā mēs neesam vēl tik daudz kā labākajos zieda laikos, tad domāju mēs paši Latvieši varētu būt ap 30 katrā posmā, iespējams, pat vairāk. (Vismaz pie tā strādāsim) Noteikti sakam, ka izslēdzam WRC, bet kā ar citām klasēm? cik daudz viņas? Lai nebūtu tā, ka katrā klasē brauc pa 2-5 dalībnieki, iedalītu tikai trīs, četrās klasēs? 4WD, 2WD, Klasika, Historic? Kādas Jūsu domas?

3. Vai atļaujam startēt Lietuviešiem mūsu Minirallija čempionātā? Mēs domājam, ka jā, tas tikai padarīs čempionātu stiprāku un trasē cīņas tikai interesantākas. Jūsu domas? 

4. Formāts. Mūsu doma, ka mēs pielīdzinātos reālajam Minirallijam tikai vadoties pēc ātrumposma skaita, servisa laikiem un laikapstākļiem, bet uz ātrumposma garumu pielīdzināšanos tik ļoti nekoncentrēties. Parasti viņiem ir max. 30km kopējais garums, kas ir ļoti maz, pie esošās RBR situācijas dažos posmos to varētu izdarīt, bet problēma varētu būt tāda, ka sezonas laikā varētu atkārtoties kādi no dopiem, ko domāju lielākā daļa nevēlētos.

Pagaidām šādi jautājumi no mūsu puses, tāpat droši varam pārspriest arī citas lietas. Piem. vai atļaut braukt ar saviem setupiem vai tā kā būs tik daudz iesācēju arī dot visiem vienādus apstākļus un braukt ar default?

Vēlamies, lai katrs iesaistās, tikai tā mēs varēsim izveidot sev kopīgu čempionātu, kur pašiem būs prieks braukt.
Paldies. Smile
  Reply
#2
Es balsoju par to ka atļauj braukt ar saviem setupiem (visiem vienāds setups man šķiet ko dotu tikai kopā ar visiem vienu auto). Manuprāt katram savs setups mīļāks, pat ja tas īstenībā ir pilnīgi šķībs un kolēģis bola acis, kā ar tadu vispār var pabraukt Wink
  Reply
#3
Neesmu setupu guru, bet jāpiekrīt Kaķim - labāk braukt ar savu mīļo-šķībo setupu, nekā mocīties ar nelabojami-taisno setupu.
  Reply
#4
Manuprāt, pietiktos ar 3 klasēm. 4wd, kur būtu N4,R4,A8 auto, FWD, kur visi priekšpiedziņas auto, un RWD (VFTS, Ascona un citi zvēri)
  Reply
#5
tieshi manas domas
  Reply
#6
Šis izklausās ļoti labi! Cerams būs arī kaut kur pamācības, kur ko ielādēt, lai varētu piedalīties un braukt LV posmos. Smile
  Reply
#7
(03-14-2020, 01:35 PM)Vicha Wrote: Šis izklausās ļoti labi! Cerams būs arī kaut kur pamācības, kur ko ielādēt, lai varētu piedalīties un braukt LV posmos. Smile

Sākumam ar šo vajadzētu pietikt: https://www.rbr.lv/faq/ Big Grin
  Reply
#8
(03-14-2020, 03:04 PM)Viesturs Wrote:
(03-14-2020, 01:35 PM)Vicha Wrote: Šis izklausās ļoti labi! Cerams būs arī kaut kur pamācības, kur ko ielādēt, lai varētu piedalīties un braukt LV posmos. Smile

Sākumam ar šo vajadzētu pietikt: https://www.rbr.lv/faq/ Big Grin
Ohh...jā, paldies!  Cool Big Grin
  Reply
#9
Informējam, ka sakarā ar COVID, Minirallija 2020 sezona tiek pārcelta uz 5. Jūliju. Tas nozīme, ka arī mēs pielīdzinamies esošai situācijai un šoreiz daram tieši tāpat.

Bet mums darbi neapstājas, jo drīzumā tiks publicēts oficiālais nolikums. Tiks atvērta reģistrēšanās braucējiem un komandām, kā arī organizatori ir padomājuši par vēl kādu pasākumu līdz e-Minirallija sezonas sākumam, kur būs iespēja cīnīties par reālu balvu! Plašāka informācija jau pavisam drīz. Sekojam līdzi aktualitātem.
  Reply
#10
(02-25-2020, 10:38 PM)Viesturs Wrote: Neesmu setupu guru, bet jāpiekrīt Kaķim - labāk braukt ar savu mīļo-šķībo setupu, nekā mocīties ar nelabojami-taisno setupu.
Ja tas ir Minirallija formāts, tad jau regulejumiem jābut diezgan apgrieztiem un auto izvēle vecie labie vāģi, braukt ar standartu regulejumu, tāpēc ir rallijsprinti ralliji LRC ERC WRC utt, kur var izpausties, kaut vai katru riepu ar savu spiedienu. Big Grin 
Bet tas tik mans viedoklis.
Tiekamies trasē   Big Grin
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)