• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualitātes #1
#1
Sveicināti biedri, tā kā tuvojas diez gan strauji maijs, tad mums aktīvi jau norit sagatavošanās darbi pie Latvijas kausa 2020 izcīņas.

Šobrīd strādājam pie oficiālā kausa izcīņas logo, nolikuma, reklāmu rakstu izveides, kā arī vēl daudzām citām lietām, kas ap čempionātu saistītas. Kā viens no galvenajiem punktiem pie kā centīsimies piestrādāt ir papildus reklāmas kampaņas, lai par mums vairāk zinātu, lasītu, runātu un lai ar laiku pievienotos ar vien vairāk jaunu braucēju. 

Līdz ar to, papildus reklāmas rakstam mums ir plānā izveidot arī Latvijas Kausa Promo video un tāpēc mēs vēlamies palūgt ar nelielu palīdzību no Jūsu puses un mums būtu nepieciešamas šādas lietas:

- Jūsu auto dizains ar saviem Vārdiem Uzvārdiem logā. Jo vairāk, jo labāk. 
- Kāds, kuram ir ļoti spēcīgs dators un būtu kādu vakaru ziedot nedaudz savu brīvo laiku, lai uzfilmēt augstā kvalitātē video fragmentus no mūsu norādītiem replayiem.
- K. Ābeles jauno stenogrammu Smile 
- Kādi saglabājušies replay, kurā ir kāds hot moments vai crash. 

Norādītas lietās varat uzlikt share uz failiem.lv un iemest šeit linku vai arī droši mums sūtīt privāti šeit forumā vai uz info@rbr.lv 

Kā arī, lai visu ļoti labā līmenī noorganizētu un būtu prieks gan organizatoriem, gan vēl jo vairāk pašiem dalībniekiem meklējam cilvēkus, kam būtu interese kā arī vēlme nedaudz ziedot sava brīvā laika un palīdzētu uz dažādām organizatoriskām lietām sezonas garumā. Kā piemēram - rezultātu apkopošana, replay pārskatīšana atsevišķos momentos, kāds raksts, intervijas uztaisīt, kādu līdera onboard video uzfilmēt vai kārtīgu crash un utt. 

Meklējam vairākus cilvēkus un tieši tā iemesla dēļ, ka ne vienmēr visu gadu vienam vai diviem organizatoriem būtu tik daudz brīvā laikā kā gribētos. Tāpēc būtu lieliski, ja būtu mums palīgi un ja nav vienam laika, tad to izdara cits, tā veidā viens otru aizvietojot, neieteikmējot čempionāta norisi.

Ja kādam ir vēl kādi jautājumi vai ieteikumi par kaut ko, droši rakstam.
  Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)