Vai Jūs apmierinātu klašu sadalījums?
83.33%
10
16.67%
2
12 vote(s)
* You voted for this item. [Show Results]

• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klašu sadalījums
Exclamation 
Pēc ilgām apspriedēm ar dažādiem braucējiem, mūsu provizoriskais plāns par Minirallija klašu sadalījumu varētu būt šāds. 

4WD - A8, N4, R4 
2WD - Visas R2 automašīnas
Klasika - Praktiski visas RWD automašīnas, sīkāks saraksts drīzumā. 

Lūgums visiem aizpildīt esošo aptauju. Zinam, ka lielākā daļa noteikti gribētu startēt arī ar R5 automašīnu, bet ļaujot startēt R5, domājams, ka neviens vairs nebrauktu ar N4 un R4, kas tomēr vairāk atbilst šim Minirallija formātam. 

Atsevišķu R5 klasi vēl? Pēdējo mēnesi centīsimies ļoti strādāt pie jaunu braucēju piesaistes, bet domājams, ka mēs vēl neesam un nebūsim tik kuplā skaitā, lai veidotu 4 klases un lai visās brauktu vismaz 10+ braucēji.
  Reply
Ideja laba, bet varbūt pie 2WD klāt liekam arī R3 mašīnas, kas, skatoties laikus, nav īpaši ātrākas par R2?

R5 atsevišķi, manuprāt, nevajag.
  Reply
Manuprāt, R5 auto vajag, jo nu būsim reāli, ja ir iespēja braukt ar R5, neviens neizvēlas R4 vai N4. Ko nozīmē Minirallija formāts RBR? Dzīve daudzi brauc ar evo, jo nevar atļauties R5. Mums šeit tādas problēmas nav Smile
  Reply
Es piekrītu, ka R5 atņemtu braucējus citām klasēm, kas būtu neliela problēma. Bet par sevi varu teikt to, ka vislabāk jūtos tieši ar R5 un Pavasara kauss man neiet tik ļoti pie sirds tikai tāpēc, ka mocos ar N4. Šaubos vai to gribu ilgtermiņā. Protams, pielāgošos vairākumam.
  Reply
Jautājums par tādu interesantu autiņu, kā Audi UrQuattro - to, kas nav zem B grupas, bet skaitās 4. grupā. Viss pārējais no H/4 klases principā iet zem RWD klases, aber Audis nepalien ne zem kā? Es noteikti priecātos, ja 4WD klasē ar viņu varētu braukt.
  Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)